Webová prezentace není optimalizována pro tento prohlížeč. Doporučujeme použít jeden z modernějších a bezpečnějších prohlížečů např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge.

Reference klientů

Marek Kludka s otcem

Prodej rodinného domu

Pan Vyhnálek je profesionál na svém místě. Precizní příprava, vstřícné jednání a komunikace, ochota a časová flexibilita vedly k rychlému a bezproblémovému prodeji našeho rodinného domu. Děkujeme.

Alena Hammerová

Prodej chaty

Děkuji pane Vyhnálku za Váš velmi operativní a pro mne bezstarostný přístup při řešení prodeje mé chaty. Díky Vám za pomoc, že vše proběhlo rychle a perfektně.
Vážím si Vašeho způsobu jednání a citlivého přístupu ke klientům. Přeji Vám hodně pracovních úspěchů.

Manželé Vránovi

Prodej bytu 1+1 Ostrava

S panem Vyhnálkem jsme se dostali do krátkého kontaktu při úvaze o prodeji našeho bytu v Ostravě. Po roce, když jsme se rozhodli byt prodat, to byla jasná volba.

Ze všech makléřů s kterými jsme dříve byli v kontaktu jsme se obrátili pouze na pana Vyhnálka a ani v nejmenším toho nelitujeme. Je to profesionál na svém místě a jeho dlouholeté zkušenosti jsou opravdu znát. Hlavně se nám líbilo, že jsme z jeho strany nepocítili sebemenší tlak. Vše jsme spolu prokonzultovali a pan Vyhnálek vždy do puntíku dodržel, na čem jsme se dohodli a vždy nás průběžně informoval o svých krocích. Panu Vyhnálkovi jsme naprosto důvěřovali, takže veškerá jednání s potencionálními zájemci mohly probíhat bez naší účasti.

Pokud v budoucnu budeme ještě potřebovat realitní služby, víme, na koho se obrátit.

 Manželé Jarovi, Bohumín

Prodej chaty Komorní Lhotka

Moc děkujeme panu Vyhnálkovi za profesionální přístup, ochotu, příjemné a vstřícné jednání při koupi chaty, kterou jsme se rozhodli pořídit. Vše proběhlo bez problémů o vše se postaral o všem nás informoval. Pokud budeme někdy v budoucnu potřebovat realitního makléře určitě rádi využijeme služeb pana Vítězslava Vyhnálka. 

Manželé Némethovi, Ostrava

Prodej bytu Ostrava

Doposud nám slovo realitní makléř nahánělo hrůzu, protože s těmi, s kterými jsme se během let setkali a měli s nimi něco do činění, v nás vzbuzovalo mírně řečeno nedůvěru. Makléři z velkých společností s olepenými auty a hlavami v nebi, nevidící si na špičku svého nosu. Taková byla dosud naše zkušenost.

Proto jsme byli mile překvapeni nejen profesionalitou, ale i osobou pana Vítězslava Vyhnálka.

Vynikající přístup, profesionalita, organizační schopnosti, spolehlivost a slušnost, která se v dnešní době už nenosí.

Můžeme pouze doporučit a přát si, aby takových lidí, jako pan Vyhnálek, bylo více. 

Ještě jednou děkujeme za vše a těšíme se na další spolupráci.

Roman Badura

Prodej bytu 2+1

Je vždy radostí spolupracovat s lidmi, kteří jsou profesionálové ve svém oboru. Rychlost a flexibilita v řešení aktuální situace, spojená s porozuměním. Asi takto jde shrnout spolupráce s panem Vyhnálkem.

Markéta a Romana

Prodej bytu 2+1

Chceme poděkovat panu realitnímu makléři Vítězslavu Vyhnálkovi, který odvedl výbornou a rychlou práci při prodeji naší nemovitosti. Svou vysokou profesionalitou a lidským přístupem dokázal dobře zorganizovat nejen prohlídky našeho bytu, ale pomohl i při rozhodování a definitivní realizaci prodeje. Dohlížel na domluvené podmínky, vše kontroloval a prověřoval a o všem nás průběžně písemně nebo telefonicky informoval, byl kdykoliv k dispozici, vždy obratem ochotně reagoval. Dodržel vše, co přislíbil, úroveň poskytování jeho služeb je na nejvyšší úrovni. Moc děkujeme za jeho služby.

Zdeněk S.

Dobrý večer, rád bych timto poděkoval za skvělou práci Vašemu makléři p. Jiřímu Sikorovi z Ostravy, který se velmi pečlive a zodpovědně stará o všechny mé nemovitosti. Děkuji a s pozdravem.Sobek Zdeněk

Kryštof P.

Osobní přístup pana Artura Wojnarowského a pocit, že se na něj vždy a ve všem mohu jako na odborníka spolehnout, byly velmi důležitými faktory pro spolupráci s REALITNÍ České spořitelny. Vždy, když jsme se na něčem dohodli, tak to potom i platilo. Oceňuji i to že mi vždy bral telefon, případně v dohledné době zavolal zpět. Což, jak jsem zjistil, není u spousty realitních makléřů zvykem.

Anna J.

Se službami REALITNÍ společnosti České spořitelny, a.s. jsem byla spokojená a zároveň mile překvapená, jak pohodově mohou služby v oblasti nemovitostí fungovat. Vše proběhlo tak, jak jsme si nastavili od první schůzky s panem Arturem Wojnarowským. Určitě bych doporučila se na něj i na REALITNÍ společnosti České spořitelny s důvěrou obrátit.

Klára Z.

Ráda bych přidala krátké poděkování Realitní společnosti České spořitelny / EFSETE Reality s.r.o. a zejména panu Wojnarowskému za perfektně odvedenou práci, milé jednání a ochotu řešit aktuální požadavky a nesrovnalosti v co nejkratším termínu.
Svůj byt jsem prodávala asi rok a půl, jednak svépomocí a oslovila jsem i různé realitní společnosti, které zaujímají na trhu nemalé místo a bohužel bezúspěšně. Po kontaktování Vaši realitní společnosti však věci nabraly takový spád a rychlost, že smekám nad profesionalitou Vašich zaměstnanců a opravdu děkuji, zejména panu Wojnarowskému, za skvělý přístup a rychlost. Byt byl prodán během tří měsíců. Jsem velmi ráda, že mohu ocenit práci této realitní společnosti a v budoucnu ji rozhodně doporučím všem, kteří chtějí řešit cokoliv se svými nemovitostmi.

Magdalena R.

majitelka firmy

S panem Arturem Wojnarovským jsem se seznámila v únoru tohoto roku na doporučení osobní bankéřky z České spořitelny.
Už od prvního okamžiku mi byl velmi sympatický a příjemný. V průběhu prodeje mých nemovitostí, které vůbec nebylo lehké prodat, pan Wojnarowský prokazoval svoji profesionalitu.
Vždy byl velmi vstřícný a i přes mou mnohdy velkou nervozitu, dokázal zklidnit situaci. Musím taky podotknout, že je nejen profesionál, ale především je to super člověk.
Přála bych všem, kteří prodávají nemovitosti, aby měli tak úžasného realitního parťáka, jako jsem měla a stále mám já. Velké díky Arture.

Zuzana V.

Jsem velice spokojená s REALITNÍ České spořitelny. Rychlá komunikace, bezproblémový přístup a velice příjemné vystupování odborníka Artura Wojnarowského. I nadále s REALITNÍ spolupracuji při prodeji mé další nemovitosti.

Iveta T.

Na podzim tohoto roku 2019 jsem přes Realitní společnost české spořitelny a.s., prodávala byt a s pomocí pana
Artura Wojnarowského jsem byla velice spokojená, protože mi radil nejen při prodeji mé nemovitosti, ale i v záležitostech nákupu jiné nemovitosti.
Vždy mi ochotně a trpělivě poradil, vše vysvětlil a pomohl, protože já sama bych se bez jeho pomoci ve všech těch procesech a smlouvách nevyznala.
Určitě doporučuji pana A. Wojnarowského i ostatním bezradným prodávajícím či kupujícím, jako jsem byla po celou dobu naši spolupráce já.
Maximální spokojenost!!

Dominik Vehovský

Nebojte se říct svůj názor. Vaše reference může ostatním pomoci při zvažování svého životního kroku. Pomozte ostatním svou zkušeností s naší spolupráci. Děkuji Vám...